Hoonete mõõdistustööd

Aamos Atlas OÜ

Hoonete mõõdistustööd

Hoonete, erinevate objektide mõõdistamise ja inventariseerimisega saab tellija hoone tervikliku või eri osade plaanid, lõiked või vaated, mille alusel on võimalik digitaliseeritud jooniste abil projekteerijal teostada edaspidiseid töid ja toiminguid. Hoone inventariseerimise käigus mõõdistatakse vastavalt kliendi soovile ainult hoone siseruumid või kogu hoone.

Topo-geodeetilised mõõdistused

Meie eelised

Ettevõttes töötavad geodeedid on oma eriala head spetsialistid, olles kvalifikatsiooni ja kogemused omandanud pikkade aastate vältel – meeskonna keskmine erialane kogemus 20 tööaastat.

Töid teostame nii ettevõtetele, kui eraisikutele üle terve Eesti. Olenemata asukohast võtke meiga julgelt ühendust ja leiame sobiva lahenduse.

Oma töös kasutame vaid professionaalseid seadmeid firmalt Trimble ja GPS-seadmeid – Trimble S3 ja S6, GNSS seadmeid 5800 ja R8-2.

Teenused

Inventariseerimine
Hoonete mõõdistused seest ja väljast (fassaadid, katused, avad jne)
Hoonete jooniste, plaanide, lõigete ja vaadete koostamised
Hoone nurkade koordineerimised
Hoonete ja ehitiste mõõdistusprojektid ja seadustamine

Küsimuste ja hinnapäringute korral võtke meiega ühendust!

Aamos Atlas OÜ

Aamos Atlas OÜ on erakapitalil loodud ettevõte ja teostame töid üle Eesti. Pakume kõiki põhilisi geodeesiaga seotud töid ja teenuseid, mille raames põhitegevused on geodeetilised alusplaanid, maamõõdutööd, ehitusgeodeetilised mõõdistustööd (sh mahamärkimised ja teostused), katastritööd, 3D-mudelite koostamised, hoonete ülesmõõdistamised, inventariseerimised jne.

Küsimused ja hinnapakkumised

Tartu maantee 84a (Fahle Maja) Tallinn

Avatud esmaspäevast reedeni 9:00 – 18:00