Laserskanneerimine

Aamos Atlas OÜ

Laserskanneerimine

Laserskaneerimine ehk 3D mõõdistamine on teenus mille abil on võimalik luua keskkonnast või objektidest detailne ruumiline punktipilv. Tulemust saab kasutada olemasolevate hoonete ja pindade kaardistamiseks ning analüüsimiseks erinevates valdkondades
Laserskanner on seade, mis laserkiire tagasipeegelduse abil määrab mõõdetud punkti asukoha. Kiiremad seadmed teevad selliseid mõõtmisi kiirusega kuni miljon punkti sekundis. See võimaldab minutitega saada objektist kõrge resolutsiooniga ja täpse 3D punktipilve. Punktipilvest on võimalik koostada 3D mudeleid, jooniseid, lõikeid, kasutada seda erinevateks uuringuteks.

Laserskaneerimine jaguneb:
Staatiline Laserskaneerimine
Mobiilne Laserskaneerimine
Aero laserskaneerimine

Meie eelised

Kogenud geodeedid

Ettevõttes töötavad geodeedid on oma eriala head spetsialistid, olles kvalifikatsiooni ja kogemused omandanud pikkade aastate vältel – meeskonna keskmine erialane kogemus 20 tööaastat.

Töid teostame üle terve Eesti.

Töid teostame nii ettevõtetele, kui eraisikutele üle terve Eesti. Olenemata asukohast võtke meiga julgelt ühendust ja leiame sobiva lahenduse.

Professionaalseid seadmeid

Oma töös kasutame vaid professionaalseid seadmeid firmalt Trimble ja GPS-seadmeid – Trimble S3 ja S6, GNSS seadmeid 5800 ja R8-2.

Teenused

Geodeetilise alusplaani koostamine
Topo-geodeetilised uuringud
Mõõdistustulemuste koostamine
Ehitusgeodeetilised mõõdistustööd
Teostusmõõdistamine

Küsimuste ja hinnapäringute korral võtke meiega ühendust!

Aamos Atlas OÜ

Aamos Atlas OÜ on erakapitalil loodud ettevõte ja teostame töid üle Eesti. Pakume kõiki põhilisi geodeesiaga seotud töid ja teenuseid, mille raames põhitegevused on geodeetilised alusplaanid, maamõõdutööd, ehitusgeodeetilised mõõdistustööd (sh mahamärkimised ja teostused), katastritööd, 3D-mudelite koostamised, hoonete ülesmõõdistamised, inventariseerimised jne.

Küsimused ja hinnapakkumised

Tartu maantee 84a (Fahle Maja) Tallinn

Avatud esmaspäevast reedeni 9:00 – 18:00